Κυριακή 19.05.2024

της δημοσιογράφου Κατερίνας Κουρτέλη

Σε ενθουσιώδη ατμόσφαιρα ο Δημήτρης Ορφανός παρουσίασε το “Όραμα Δημιουργίας” για το Δήμο Ναυπλιέων (βίντεο)

Τους κεντρικούς άξονες του προγράμματός του και τους υποψήφιους του ψηφοδελτίου παρουσίασε ο επικεφαλής της παράταξης “Όραμα Δημιουργίας” Δημήτρης Ορφανός το απόγευμα της Κυριακής 17 Σεπτεμβρίου στο ξενοδοχείο Αμαλία στο Ναύπλιο.

Σε μια γεμάτη ασφυκτικά αίθουσα, ο κόσμος που συγκεντρώθηκε υποδέχθηκε με ενθουσιασμό τον υποψήφιο Δήμαρχο Ναυπλιέων Δημήτρη Ορφανό.

Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο του Δημήτρη Ορφανού:
«ΟΡΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ (Συνεργαζόμενη Παράταξη Ανάπλι Εμπρός)»
Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι) 
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
2. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
3. ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΣΙΝΗΣ)
4. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
5. ΓΙΩΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΑΣΙΝΗΣ)
. ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΙΔΕΑΣ)
7. ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
8. ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ)
9. ΓΚΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
10. ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
11. ΔΙΑΛΙΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
12. ΔΙΚΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
13. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΙΔΕΑΣ)
14. ΔΩΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΣΙΝΗΣ)
15. ΖΟΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
16. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΣΙΝΗΣ)
17. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
18. ΚΑΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ)
19. ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΜΗΝΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
20. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
21. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ)
22. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΙΔΕΑΣ)
23. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
24. ΚΑΡΑΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
25. ΚΑΡΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΙΔΕΑΣ)
26. ΚΑΡΜΑΝΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣΙΝΗΣ)
27. ΚΑΡΠΑΤΣΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ)
28. ΚΟΛΙΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ)
29. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
30. ΚΟΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
31. ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
32. ΚΟΥΚΟΥΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
33. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΣΙΝΗΣ)
34. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΙΔΕΑΣ)
35. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
36. ΛΟΥΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
37. ΛΥΚΟΥΡΕΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΣΙΝΗΣ)
38. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΣΙΝΗΣ)
39. ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΣΙΝΗΣ)
40. ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
41. ΜΑΡΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ)
42. ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
43. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
44. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΣΙΝΗΣ)
45. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
46. ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
47. ΝΕΦΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
48. ΝΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΜΙΔΕΑΣ)
49. ΞΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
50. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΗ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
51. ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
52. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
53. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΙΔΕΑΣ)
54. ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
55. ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ)
56. ΣΙΒΙΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
57. ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
58. ΣΚΟΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
59. ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
60. ΣΟΥΡΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΣΙΝΗΣ)
61. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
62. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
63. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΙΔΕΑΣ)
64. ΤΖΑΡΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΜΙΔΕΑΣ)
65. ΤΟΜΠΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΙΔΕΑΣ)
66. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ)
67. ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
68. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ) του ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
69. ΤΣΟΥΡΝΟΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)
70. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΙΑ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)

71. ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΙΤΣ ΟΝΛΥ ΣΚΙΛΛΖ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ)

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Τριάδας) 
1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΕΓΑΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΤΟΜΠΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΤΣΟΚΑ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Αδριανού) 
1. ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΜΠΙΡΠΑΝΑΓΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΡΟΥΣΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΦΙΛΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανυφίου) 

 
1. ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΚΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
3. ΜΗΤΡΟΣΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΗΤΡΟΣΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
5. ΣΕΡΑΣΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αραχναίου) 
1. ΔΕΔΕΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΕΠΟΥΣΑΣ)
2. ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργολικού) 
 
1. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΧΑΡΙΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΠΟΛΥΒΙΟΥ
4. ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρίας) 

1. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΓΚΟΡΑΡΗ ΟΛΓΑ του ΝΕΣΤΗ
3. ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΠΙΡΠΑΝΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΙΒΑΝΕΣΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΣΑΙΤ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
9. ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΤΟΥΡΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΦΙΛΙΝΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ασίνης) 
1. ΒΑΡΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΜΒΥΣΗ ΜΑΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4. ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δρεπάνου) 
1. ΒΑΡΕΛΑ – ΣΟΡΟΒΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ
2. ΒΙΛΜΠΡΑΝΤ ΜΑΡΕΝ του ΚΟΥΡΤ
3. ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ιρίων) 
1. ΛΙΑΓΚΡΙΔΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
2. ΠΕΤΡΙΔΗ ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΣΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

6. ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λευκακίων) 
1. ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΜΑΛΛΟΥΤΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ του ΚΡΙΣΤΟ
3. ΜΑΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΔΡΙΑΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΜΠΟΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
5. ΤΣΙΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μάνεση) 
1. ΔΙΑΛΙΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιδέας) 
1. ΛΕΚΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΠΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ναυπλιέων) 
1. WARNHOLTZ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ EVELYN MARGARETHE του CARSTEN
2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΡΕΤΗ του ΠΕΤΡΟΣ
4. ΓΑΡΟΥΝΙΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΘΕΜΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ
7. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΚΑΓΚΑΛΟΥ-ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΚΑΛΚΟΥΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΘΕΤΙΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΚΑΜΠΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
11. ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
12. ΚΑΡΔΙΑΣΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΚΙΜΩΝ
14. ΚΟΡΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
15. ΛΑΠΑΘΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΜΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
19. ΜΗΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
20. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑΣ
21. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΜΠΟΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
23. ΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
24. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25. ΣΜΠΑΝΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26. ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27. ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

28. ΧΑΤΖΗΣΟΦΡΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΟΥΒΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Τίρυνθας) 
1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΚΑΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΙΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέου Ροεινού) 
1. ΚΑΠΙΝΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2. ΚΟΛΙΑΤΣΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παναρίτη) 
1. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
2. ΜΠΟΥΝΟΥ ΜΑΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΣΑΜΠΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πουλλακίδας) 
1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΚΟΥΡΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΨΥΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πυργιωτίκων) 

1. ΖΩΓΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΑΓΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΛΕΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΣΗΦ
5. ΣΚΕΜΠΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΣΤΑ
 Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τολού) 
1. ΑΛΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΓΚΟΡΟΒΕΛΛΙ ΑΛΜΠΟΡΑ του ΤΖΕΜΙΛ
4. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΠΑΖΑΙ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ του ΑΓΚΡΟΝ
Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ηραίου) 
1. ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Δήμος Ναυπλιέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρνεζαίικων) 

1. ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
2. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΗΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Δείτε παρακάτω σε βίντεο ολόκληρη την παρουσίαση του κ. Ορφανού:
ΠΗΓΗ : https://www.argolikeseidhseis.gr/
Array

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ